החברה המובילה לחתונות בחו"ל, חתונות בקפריסין, חתונות בצ'כיה, נישואין אזרחיים WEDDING TOURS - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
 03-6166956
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נישואים בצ'כיה

להתחתן בפראג

העיר פראג, בירת צ'כיה, ידועה כאחת הערים היפות בכל אירופה. בעברה שלטו שליטים רבים שידם עיצבה את העיר והשפיעה האופי הייחודי שלה. המבנים שנבנו בה לאורך כל ההיסטוריה מעניקים לה אלגנטיות אירופאית והבתים הרבים שצבועים בגוונים שונים משלבים בתוכה רעננות וחן. את העיר חוצה נהר ולטאבה המפורסם שכתבו עליו סימפוניות שמתארות את מהלכו של הנהר.

בשל הקסם הרב שיש בעיר פראג יותר ויותר ישראלים בוחרים להתחתן בצ'כיה. כל הליך החתונה בצ'כיה נחשב מצד אחד למורכב יותר ודורש יותר הן מבחינת המסמכים והן מבחינת הרישום, מצד אחד, ומצד שני היופי של המקום מעניק תפאורה רומנטית שמעצים את כל החוויה. הקסם של העיר והאינטימיות שבה היא עוטפת כל תייר, הופכת את היום המיוחד של זוגות רבים לחוויה בלתי נשכחת. יתרון מהותי נוסף הוא שכל חתונה אזרחית בפראג תוכר רשמית במדינת ישראל.  

הליך חתונה אזרחית בצ'כיה                                                                                

לפחות חודש לפני הטיסה שלכם לפראג, תצטרכו להוציא בארץ תמצית רישום אוכלוסין ממשרד הפנים ותעודת לידה שלכם. כל מי שגרוש צריך לשאת אתו גם תעודה שמעידה על כך, כמו כן אלמנים/ות. בנוסף יש להצטייד בדרכונים. כל מסמך שיש בידכם תצטרכו לתרגם לשפה צ'כית (ולאמת את התרגום בצורה מתאימה)  ולדאוג לחתימה ב"אפוסטיל" הבינלאומית על מסמכים מקוריים. חשוב להדגיש שבמקרה של אזרחויות שונות התהליך הופך למורכב הרבה יותר – לדוגמה לא מעטים המקרים שצריך להשיג אישורים למיניהם משגרירויות מתאימות על אדמת צ'כיה. וגם בנוגע לאזרחי ישראל שנולדו מחוצה לה, חשוב לוודא עם הרשויות שתעודת לידה שלכם תקינה ואינה דורשת אימות נוסף.

במידה ואתם עוברים את ההליך הנישואים בצ'כיה בסיוע של חברה, החברה תוכל לחסוך לכם ולספק את כל התרגום והאישורים הרלוונטיים. יש למלא מסמך עם כל הפרטים האישיים בלועזית שהוא ישמש כתעודת הנישואין שלכם. בפראג, תיגשו לתחנת המשטרה על מנת למלא מסמכים ולהציג דרכונים.

לאירוע עצמו תגיעו לבניין העירייה (או לחלופין לטירה מפוארת, אם זאת תהיה בחירתכם) בבגד חגיגי, עם שתי טבעות. גם העדים שיבואו אתכם צריכים להחזיק בדרכונים שלהם במעמד עצמו. טקס הנישואים אורך עשרים דקות, אך לעיתים ההמתנה עד הטקס יכולה לקחת זמן. לאחר שבועות ספורים תקבלו את תעודת הנישואים ותציגו אותה במשרד הפנים.

מחפשים את היעד הקסום מכל לחתונה מהאגדות? אצלנו ב - ודניג טורס תוכלו ליהנות מהליך נישואים פשוט ורגוע בפראג הקסומה, הליך שיחסוך מכם את כל ההמתנה וההתעסקות עם מסמכים כי לכל זה אנחנו נדאג. אתם רק צריכים להגיע חגיגיים ונרגשים לטקס הנישואים שלכם ועם הרבה תקווה לעתיד מאושר יחד!

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד